Islak Hacimler Hakkında-1

Mutfak:

Evlerimizin, ofislerimizin ve iş yerlerimizin günlük kullanım alanlarında önemli bir yere sahip olan mutfakların, işlevsel olması adeta bir zorunluluktur.

Mutfak bölümleri, içerisinde sürekli bir hareketliliği barındıran; çoğu zaman da çok amaçlı kullanılmak istenen, evin ana bölümlerinden biridir.

Temel yasam ihtiyaçlarının yanı sıra sosyalleşme, dinlenme ve yemek yemek için de küçük veya büyük arkadaş/aile gruplarının bir araya gelerek kullandığı, kişilerin yaşam biçimlerine göre çeşitlendiği alanlardır.

Bu sebeple mutfak tasarımı söz konusu olduğu zaman; kullanıcı profilinin yaşam biçimi diğer tüm tasarım alanlarında olduğu gibi temel bir unsur halini alır.

Mutfak tasarımlarında; konut tipi ve bütçe de, kişilerin yaşam biçimi kadar şekillendirici unsurlardır. Bizler; iç mekan tasarımcıları olarak kullanıcılarımızın yaşam biçimlerini doğru analiz edip, estetik kaygılarılarını, onların fiziksel ihtiyaçlarına göre şekillendirmelerine yardımcı olurken, tüm bu detayları titizlikle bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Yazar: Nermin Gündoğdu
d
Merhaba! Sizi daha iyi tanıyabilmek ve stilinizi anlayabilmek için birkaç soru sormak istiyoruz.