Hikayemiz

Sizin mutfağınız bizim tutkumuzdur.

Modüler mutfak ve mobilyada adanın lideri ve öncü markası Prestige’in sahibi TET Ltd., 22 Mayıs 1989 yılında Lefkoşa’da kurulmuş ve faaliyete başlamıştır. Kurulmuş olduğu ilk dönemlerde çelik karkas kullanarak konut yapımına hızlı bir giriş yapmış ve ardından ahşap işlerine de önem vermiştir. Dalında tecrübeli ustalardan oluşan bir ekibe sahip şirketimiz; üretim ve teknoloji alanında birçok ilerleme kaydetmiştir. Yöntem olarak çeşitli ülke pazarları incelenmiş ve son gelişmeler takip edilerek örnek alınmıştır. Prestige, 2007 yılında 8,000 metre kare kapalı alanda modern ve teknolojik makinelerle üretim yapar hale gelmiştir. Günümüzde modüler mutfak ve mobilyada adanın lideri ve öncüsü olup adanın en hızlı mutfak üreticisi konumundadır. Firmamız modern bir tesisin sahibi olmakla beraber kullandığı malzeme, aksesuar ve aksamda da son derece seçici olup asla ürün ve işçilik kalitesinden ödün vermemekte ve kaliteli hizmeti en iyi fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Klasik Model 5
Yenilikçi ve Ergonomik
Prestige, özünde yenilikçi, ergonomik ve dayanıklı tasarlanarak üretilen ürünleri ve mutfakları müşterilerine sunmaktadır.
Eczane
Satış Sonrası Destek
Firmamız, montaj ve satış sonrası hizmetlere büyük önem vermekte ve dakik hizmet anlayışı ile tüm görevlerini yerine getirmektedir.
Müşteri Memnuniyeti
Firmamız; müşteri memnuniyetini esas alan tasarımlarında göz estetiğinin yanında ergonomi ve fonksiyona da yüksek hassasiyet gösteren satış ve tasarım ekibine sahiptir.

Çalışmalarımız

Adanın dört bir yanına binlerce mutfak kurduk.

Firmamız; modüler mutfak, dolap yanında eczane, hastane, restoran, okul, mağaza dekorasyonlarında da son derece önemli projelere imza atmıştır. Ada çapında 3 hastane, 1 özel eğitim merkezi, 28 eczane ve 12 bini aşkın mutfak Prestige markasının imzasını taşımaktadır.

Kıbrıs piyasasının ihtiyaç trendlerini yakından takip eden ve ihracatta da büyümeyi hedefleyen firmamız 2016 yılında modüler mobilya alanında FIX-IT markasını oluşturup seri üretime başlamıştır. Ada çapında birçok ev ve mobilya mağazalarında bu ürünler kullanıcıyla buluşmaktadır. Tedarikçi firmalara, son tüketiciye ulaştırılmak üzere yemek masası, orta sehpa, yatak odası, çalışma masası, TV ünitesi gibi birçok ürün özel tasarımlarla sunulmaktadır.

Şirketimiz Türkiye, İngiltere ve Gana’ya mutfak ihracatını başarıyla yapmakta ve her geçen gün ihracata yönelik yeni bağlantılar yapmaktadır.

Prestijli Anlar

Prestige Mutfak'ta!

Dinamik bir şekilde kendini yenileyen firmamız; müşteri memnuniyetini esas alan tasarımlarında göz estetiğinin yanında ergonomi ve fonksiyona da yüksek hassasiyet gösteren satış ve tasarım ekibine sahiptir. TET Ltd. tesislerine gelen müşterilerini rahat, güvende ve sıcak bir ortamda hissettirirken, samimi bir iletişim kurmaktadırlar. Prestige markası yurt dışında kabul görmüş tasarım sitelerinde de mimar ve iç mimarlarıyla beğeni kazanmış ve ödüller almıştır.

d
Merhaba! Sizi daha iyi tanıyabilmek ve stilinizi anlayabilmek için birkaç soru sormak istiyoruz.