Kids Furniture

Çocuklara paylaşmayı ve sorumluluk almayı öğretir, hayal gücünü geliştirir.

Mutfacık

Paylaşmayı öğretir.

Çocuğunuz sizi kendi dünyasına davet eder. Sizinle en kıymetli oyun araçlarını paylaşır ve size heyecanla pişirdiği keki sunar. Bu paylaşımla kendini ifade eder  ve çevresiyle uyumlu ilişkiler kurma ihtiyacını karşılar.

Bilişsel süreçlerin gelişimine katkı sağlar.

Uzman görüşüne başvurularak çocuğunuz için özel tasarlanmış bu “Mutfacık” birçok  parçayla birlikte tasarlanmıştır. Böylece çocuğunuzun eşleştirme, dikkat, taktik geliştirme, kendini bir amaca yöneltme, mantık yürütme, sınıflama, problem çözme gibi bilişsel kazanımlarında etkili olur.

Yaratıcılığı ve hayal gücü gelişir.

Mutfacık’ta son derece özgür hareket edebileceği  için duygularını ortaya koyup yaratıcılığı gelişir. Çevresinde gördüğü toplumsal rollere yönelik duygusal tepkilerini Mutfacık ortamında yansıtır. Bundan sadece keyif almakla kalmayıp, merak  duygusunu tatmin eder, girişimciliği ve hayal gücü zenginleşir.

Kitaplık

İyi okuma alışkanlıkları erken yaşta gelişir.

Çocuklarınızın akademik ve sosyal başarısını desteklemek için onlara kitap okumak için mümkün olduğunca çok zaman ayırmalısınız.

Küçük yaşlarda bu alışkanlığı onlara kazandırmak için evinizde kitaplara yer açın.

Çocuklar için özel tasarladığımız bu eğlenceli kitaplık ile hem onlara aldığınız kitapları rahatlıkla dizebilir ve odalarının köşesinde mini bir kütüphane yaratabilirsiniz.

Magic Box

“Magic Box” çalışma masası seti ile çocuklarınnızın çalışma alanlarına işlevsellik sağlayın.

Özellikle yeni okula başlayan çocuklar için odası ve içerisindeki eşyaları çok önemlidir.

Sahiplenme duygusu yeni gelişmekte olan çocuklar için onlara uygun eşyalar almak gerekir. Hem raf hem masa olarak kullanılabilin “Magic Box” çalışma masası sayesinde çocuklarınız aktivitelerini ve ödevlerini keyifle yapabilecekler.

d
Merhaba! Sizi daha iyi tanıyabilmek ve stilinizi anlayabilmek için birkaç soru sormak istiyoruz.