Kids Furniture

23/03/2018

Çocuğunuzun işi oyundur ve bu çok önemli bir iştir!
 
 

MUTFACIK

Paylaşmayı Öğrenir.

Çocuğunuz sizi kendi dünyasına davet eder. Sizinle en kıymetli oyun araçlarını paylaşır ve size heyecanla pişirdiği keki sunar. Bu paylaşımla kendini ifade eder  ve çevresiyle uyumlu ilişkiler kurma ihtiyacını karşılar.

Bilişsel süreçlerin gelişimine katkı sağlar.

Uzman görüşüne başvurularak çocuğunuz için özel tasarlanmış bu “Mutfacık” birçok  parçayla birlikte tasarlanmıştır. Böylece çocuğunuzun eşleştirme, dikkat, taktik geliştirme, kendini bir amaca yöneltme, mantık yürütme, sınıflama, problem çözme gibi bilişsel kazanımlarında etkili olur.

Yaratıcılığı ve hayal gücü gelişir.

Mutfacık’ta son derece özgür hareket edebileceği  için duygularını ortaya koyup yaratıcılığı gelişir. Çevresinde gördüğü toplumsal rollere yönelik duygusal tepkilerini Mutfacık ortamında yansıtır. Bundan sadece keyif almakla kalmayıp, merak  duygusunu tatmin eder, girişimciliği ve hayal gücü zenginleşir.

 

ÜRÜN KATALOĞU ÜRÜN BİLGİLERİ

 
 

KİTAPLIK

 

 

İyi okuma alışkanlıkları erken yaşta gelişir.

Evlerde çocuğa ait kitapların yer alacağı kitaplıklar olması, çocuğa kitabın insanlar için önemli bir öğe olduğunu hissettirir. Bu dönemlerde kitapların nasıl kullanılması, sayfalarını çevirirken nelere dikkat edilmesi, hatta kitap okurken nasıl oturulması gerektiğine dair çocuklara yavaş yavaş kitap okuma kültürü verilmelidir.
 
 

MAGIC TABLE

 

 

ÜRÜN BİLGİLERİ

 

PİKNİK MASASI

 

 

ÜRÜN BİLGİLERİ