Prestij Hakkında

29/04/2016

Prestige Group Showroom

Şirketimiz 22 Mayıs 1989’da iki ortak tarafından kurulmuş olup Lefkoşa’da faaliyete başlamıştır. Kurulmus olduğu ilk dönemlerde çelik karkas kullanarak konut yapımına hızlı bir giriş yapmış ahşap işlerine de önem vermiştir.

Dalında tecrübeli ustalardan oluşan  bir ekibe sahip olan şirketimiz; yapmış olduğu üretim ve teknoloji alanda ilerleme kaydetmiş ülke pazarları incelenerek son gelişmeler takip edip örnek almıştır. 

Prestige, 2007 yılında 8000 metre kare kapalı alanda modern ve teknolojik makinelerle üretim yapar hale gelmis ,günümüze modüler mutfak ve mobilyada adanın lideri ve öncüsü olup adanın en hızlı mutfak üreticisi konumundadır. Firmamız modern tesisin yanında kullandığı malzeme, aksesuar ve aksamda son derece seçici olup asla kalitesinden ödün vermemekte ve kaliteli hizmeti en iyi fiyat garantisi ile sunmaktadir. bağlamda da Kastamonu Entegre, Hafele ve Corean ürünleri üretimin vazgeçilmez markalarıdır. 

Adından da anlaşılabileceği gibi markamız Prestige;  tüm müşterilerine prestij katmayı kendine ilke edinmiştir. Bunu da firma ruhuna katmak için “mutfağınız bizim tutkumuzdur” motosunu yaratmıştır.

Zamanın telafisi olmadığından firma montaj ve satış sonrası hizmetlere önem verip zamanında verilen sözleri yerine getirmektedir. 

Firmamız aynı zamanda; modüler mutfak, dolap yanında eczane, hastane, restaurant okul, mağaza dekorasyonlarına da önem verip bu alanda son derece önemli projelere imza atmıştır. 

Bununla birlikte 2016 yılında modüler mobilya alanında Fix- It markasını oluşturup seri üretime başlamıştır.

Tedarikçi firmalara, son tüketiciye ulaştırılmak üzere yemek masası, orta sehpa,  yatak odası, çalışma masası, TV ünitesi gibi birçok ürünü sunmaktadır.

Ayrıca, şirketimiz Türkiye, İngiltere ve Gana’ya mutfak ihracatı yapmanın yanında Fix-It markasının ürünlerini de ihraç etmek için pazar araştırmaları yapmaktadır.

Sürekli olarak kendini yenileyen firmamız; CRM’e önem veren tasarımlarında göz estetiğinin yanında ergonomi ve fonksiyona hassasiyet gösteren satış ve tasarım ekibine sahiptir. Gelen müşterilerini rahat, güvende ve sıcak bir ortamda hissettirirken, müşterileriyle samimi bir iletişim kurmaktadırlar. Prestige, yurt dışında kabul görmüş tasarım sitelerinde de mimar ve iç mimarlarıyla beğeni kazanmış ve ödüller almıştır.

Prestige Group Showroom

 

Prestige mutfağın bugünlere gelmesinde EMEĞİ geçen herkese teşekkür ederiz.